Sledujte nás na
ufc 217 videa zápasů

MMA Novinky

UFC 217: Michael Bisping vs. George St-Pierre

UFC 217: Michael Bisping vs. George St-Pierre

Již dnes v noci se na UFC 217 utkají v hlavním zápase večera držitel titulu střední váhy (-84 kg) Michael Bisping a bývalý šampion velterové váhy (-77kg) George St-pierre. Pojďme si oba bopjovníky trochu představit:

Michael Bisping

Michael Bisping je britský, 38 letý zápasník. Momentálně má 5 vítěztví v řadě a je aktuálním držitelem pásu UFC ve střední váze. Svůj titul vybojoval v červnu roku 2016, když na UFC 199 porazil KO v prvním kole Luka Rockholda. Poté svůj titul obhájil na UFC 204, kde na body porazil Dana Hendersona.

George St-Pierre

George St-Pierre je 39ti letý kanadský zápasník. Jeho profesionílní skore je 25-2 (25 vítěztví a 2 porážky) a naposledy prohrál v roce 2007 s Mattem Serrou. Momentálně má 12 vítěztví v řadě a dlouhou dobu (až do “ukončení” kariéry) byl držitelem pásu UFC ve velterové váze.  V roce 2013 absolvoval svůj poslední zápas, ve kterém porazil Johnyho Hendrickse. Po tomto zápase oznámil ukončení kariéry a odebral se do sportovního důchodu, ve kterém setrval až do letošního léta, kdy byl oznámen jeho návrat. Ano, tato žijící legenda se vrací a to rovnou v zápase o titul střední váhy!

Michael Bisping vs. GSP (George St-Pierre)
Již od oznámení tohoto zápasu se Michael Bisping pustil do GSPho tzv. trashtalkem, ve kterém jasně dominuje. Sám GSP přiznal, že trashtalk není jeho silnou stránkou. Nicméně mluvení zápasy nevyhrává a tak uvidíme, co oba borci předvedou v oktagonu. George St-Pierre tvrdí, že je teď úplně jiný, než před “ukončením” kariéry v roce 2013. Svůj styl boje prý totálně “předělal” a láká diváky na nové techniky, které do boje přinese. Oproti tomu Michel Bisping je “držák”, jenž se dostal lidem do podvědomí, když na UFC Fight Night 84 sporně porazil Andersona Silvu na body. Poté narychlo přijmul zápas proti Lukovi Rockholdovi, kterého porazil a rázem z něj byl šampion. Svojí první a zatím také poslední obhajobu absolvoval proti Danu Hendersenovi. V tomto zápase Bisping ukázal neskutečný morál, když přežil několik “klinických smrtí”, které mu Henderson uštědřil 😀 . Povaha a styl boje obou zápasníků slibuje parádní podívanou, kterou si rozhodně nesmíte nechat ujít!

michael bisping vs. gsp

michael bisping vs. gsp (zdroj: zde)

 

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v MMA Novinky