Sledujte nás na
Makhmud "Mach" Muradov vs. Edvaldo "Gameth" de Oliveira

české MMA

Makhmud “Mach” Muradov již má soupeře na XFN 8 v Pardubicích!

Makhmud “Mach” Muradov již má soupeře na XFN 8 v Pardubicích!

Makhmud “Mach” Muradov je český Uzbek. Jak toto označení napovídá, původem se jedná o uzbeka, jenž už několik let žije v České republice. V současné době trénuje v USA ve slavném “The Money” týmu, kam byl pozván samotným Floydem Mayweatherem. Podle důvěryhodných zdrojů se dokonce stal prvním oficiálním MMA zápasníkem tohoto týmu. Machovo profi MMA skore je 14:6 (14 vítězství a 6 porážek), přičemž z posledních 8 zápasů zaznamenal 7 výher! Naposledy nastoupil 7.12. 2017 na XFN 6 v pražské O2 Aréně, kde porazil v prvním kole TKO Tomáše Penze.

Makhmud Muradov vs. Edvaldo de Oliveira

3.3. 2018 se v pardubické Tipsport aréně uskuteční XFN 8 a ani “Mach” zde nebude chybět. Jeho soupeřem bude zkušený Brazilec Edvaldo de Oliveira. “Gameth”, jak je brazilci přezdíváno, je veteránem oktagonu. Jeho profesionální skore čítá 34 vítězství a 22 porážek, přičemž naposledy zápasil 22.12. 2017, kdy porazil Vagnera Loiuse.

Edvaldo "gameth" de Oliveira - soupeř Makhmuda Muradova na XFN 8 v Pardubicích!

Edvaldo “gameth” de Oliveira – soupeř Makhmuda Muradova pro XFN 8 v Pardubicích

Muradovovi zápasy bývají vždy velice atraktivní a nic nenasvědčuje tomu, že by měla nastat nějaká změna. Kromě toho se zřejmě jedná o jeho poslední zápas na české půdě. Začátkem roku totiž podepsal smlouvu s americkou organizací Bellator, kde bude v červnu tohoto roku debutovat!

“Machovi” gratulujeme k podpisu smlouvy a Vám doporučujeme XFN 8 navštívit a vidět ho tak zápasit na živo!

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA