Sledujte nás na
Jaroslav "Jubox" Pokorný a jeho příprava na XFN:Back to the O2 Arena

české MMA

Jaroslav “Jubox” Pokorný a jeho cesta do O2 Arény

Jaroslav “Jubox” Pokorný a jeho cesta do O2 Arény

Jaroslav “Jubox” Pokorný se má 28.6. 2018 v O2 Aréně utkat se slovenským Ivanem Buchingerem. Ten je evropskou špickou pérové váhy, což již několik let dokazuje v zahraničních organizacích jako například M-1 či Cage Warriors, kde byl svého času dokonce šampionem. Jeho momentální skore čítá 33 vítězství a 6 porážek, přičemž v posledním zápase porazil v březnu Anreye Krasnikova z Ukrajiny.  “Juboxovo” profi skore je 14:6 (14 vítězství a 6 porážek), přičemž v posledních 5ti zápasech neokusil porážku. Naposledy si v prosinci poradil, s do té doby neporaženým, Bulharem Viktorem Dimitrovem.

Jaroslav "Jubox" Pokorný po zápase s Viktorem Dimitrovem

Jaroslav “Jubox” Pokorný po zápase s Viktorem Dimitrovem

Pokorný si tento zápas vyžádal, což bylo mnohými odsuzováno a bráno jako velká troufalost. Sám Pokorný prohlásil, že “Bukiho” jako zápasníka i jako člověka respektuje a jeho kariéru sleduje již dlouhou dobu, ale rád by s ním poměřil své síly.

Pokorný zraněnýBohužel se stalo to, co nikdo nechtěl. Jaroslav Pokorný si během přípravy zranil koleno a byl tak nucen podstoupit operaci. Ta se naštěstí vyvedla snad nejlépe jako mohla a “Jubox” byl 25.4. 2018 propuštěn z nemocnice. No s světe div se, již 28.4. 2018 byl zpět v tělocvičně.

Později na svých sociálních sítích oznámil, že stav sice není ideální, ale do zápasu v O2 Aréně nastoupí! Otázkou však stále zůstává, v jaké bude formě? Přece jenom se mu čas na přípravu dost zkrátil a i když je “Jubox” opravdu srdcař a velký bojovník, nemuselo by to na Ivana Buchingera stačit. Jak to dopadne?! To se dozvíme 28.6. v pražské O2 Aréně.

Pokud Vás zajímá více ohledně “Juboxovi” přípravy do O2 Arény, mrkněte na krátký tří dílný dokument z dílny XFN👇Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA