Sledujte nás na
Jak a kde sledovat OKTAGON UNDERGROUND: LAST MAN STANDING

české MMA

Jak a kde sledovat OKTAGON UNDERGROUND: LAST MAN STANDING?

Jak a kde sledovat OKTAGON UNDERGROUND: LAST MAN STANDING?

Organizace OKTAGON MMA přichází s modifikovaným pokračováním formátu OKTAGON UNDERGROUND, tentokrát s podtitulem OKTAGON UNDG: LAST MAN STANDING. Pravidla a celkově průběh turnajů dostál oproti první sérii vcelku velkým změnám a čeká nás tak něco vcelku odlišeného. Změny a celkově pravidla jsme trochu podrobněji rozebrali v jednom z předchozích článků, nicméně když to hodně zkrátíme, hlavní a největší změnou je fakt, že zápasy budou probíhat podle pravidel K-1, tudíž bez MMA porazů. To by bylo ke zběžnému představení nového UNDG všechno a nyní se můžeme vrhnout na palčivou otázku: Kde a jak OKTAGON UNDERGROUND: LAST MAN STANDING sledovat?

1) Stream ZDARMA na Tipsport.cz

Tak jak tomu u turnajů organizace OKTAGON MMA poslední dobou bývá, tak i OKTAGON UNDG budeme moci sledovat ZDARMA v mobilní aplikaci nebo na webu sázkové kanceláře Tipsport. Jediné, co je pro to třeba udělat je registrace (zcela ZDARMA) a vsazení minimálně 30 Kč v posledním měsíci před turnajem. Ani toto nemusí stát ani korunu. Tipsport totiž nabízí bezplatný bonus za registraci ve výši 150 Kč. Stačí se tedy zaregistrovat, vsadit alespoň 30 Kč z bezplatného bonusu a užívat si OKTAGON UNDERGROUND živě a zdarma.

Možnost sledování oktagon underground:last man standing

2) PPV na Oktagon.tv

Druhou variantou sledování OKTAGON UNDG je zakoupení placeného přenosu, tedy Pay-Per-View, přímo od organizace. Cena se zde pohybuje od 10 do 14 v závislosti na tom, kolik času do turnaje zbývá. Pokud tedy plánujete této možnosti využít, určitě zakupte přenos s dostatečným předstihem, díky čemuž si zajistíte nejenom lepší cenu, ale také se vyhnete možným technickým potížím, které tuto službu občas těsně před turnajem doprovází.

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA