Sledujte nás na
Jak a kde sledovat UFC - živě a zdarma

UFC

Jak a kde sledovat UFC turnaje?

Jak a kde sledovat UFC turnaje?

V roce 2021 se docela zásadně změnily podmínky pro sledování turnajů “MMA ligy mistrů” – UFC. V Česku a na Slovensku bylo dříve možné sledovat UFC živě na kanále Nova Sport 2, nicméně to se od nového roku změnilo a nadále již turnaje na této stanici nenaleznete. Nemusíte ale zoufat, existuje hned několik variant, jak si nově, počínaje UFC 257, živě zápasy UFC vychutnat.

#1 – Free stream na TIPSPORT.cz

Velice zajímavou variantou sledování turnajů UFC je od ledna 2021 právě česká sázková kancelář Tipsport.cz, kde je možné ZDARMA a ŽIVĚ sledovat téměř všechny turnaje této organizace. Má to ale jeden “háček”. Aby vám bylo sledování umožněno, je třeba mít zřízený u Tipsportu účet a za posledních měsíc provést sázku ve výši alespoň 30 Kč. I tento proces vás ale nevyjde ani na korunu. Při registraci, která je samozřejmě zdarma, totiž obdržíte opět zcela ZDARMA bonus 150 Kč, který můžete následně vsadit a zajistit si tak možnost sledování UFC. Jednoduché a funkční řešení 🙂

Jak a kde sledovat UFC zdarma

#2 – Free stream na FORTUNA.cz

Druhou zajímavou a bezplatnou variantou je další sázková kancelář a to FORTUNA.cz. Ta, stejně jako TISPORT.cz, nabízí pro své uživatele možnost sledovat UFC živě ve své platformě. Opět platí, že je třeba mít zřízený účet a za posledních 7 dní mít uzavřenou jakoukoliv sázku. Tento proces vás opět nevyjde ani na korunu, protože při registraci zdarma navíc opět ZDARMA obdržíte 3oo Kč, které následně můžete vsadit.

#3 – Premiere sport

Třetí variantou, jak a kde sledovat UFC turnaje živě, je zřízení stanice Premiere sport, která nově vlastní práva pro vysílání UFC. Pokud tuto stanici v rámci nabídky vašeho poskytovatele nemáte, můžete si ji zajistit například zakoupením balíčku O2 TV Sport Pack, díky kterému budete mít za 199 Kč měsíčně přístup ke všem sportovním utkáním, která tento balíček pokrývá (mimo jiné právě UFC).#4 – Pay Per View

PPV neboli “Pay-Per-View” – tedy platba za zhlédnutí. Tuto službu poskytuje přímo samotné UFC a je to znát jak na kvalitě, tak bohužel i na ceně. Průměrně za 60 USD (cca 1250 Kč) získáte přístup na jeden konkrétní turnaj dle vašeho výběru. Co si budeme povídat, cena opravdu není úplně příznivá, nicméně pokud vám na penězích zas až tolik nezáleží, získáte taxto maximální kvalitu a komfort pro sledování turnaje.

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v UFC